MENU...
Facebook

Pracownia artystyczna

Joanna Kiszka

joanna.kiszka@NaszeMontessori.pl

 
Ukończyłam Państwowe Liceum Muzyczne im. Fryderyka Chopina w Krakowie na wydziale rytmicznym oraz Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Zgłębiałam rownież wiedzę o materiałach amorficznych, sposobach hartowania stali oraz innych techniczno-praktycznych zagadnieniach w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. 

W poprzednich latach prowadziłam zajęcia o profilu artystyczno-technicznym w przedszkolach Montessori i szkołach, w tym również opartych na metodzie Marii Montessori, w klasach 1-3, 4-6 oraz gimnazjalnych.  W trakcie pracy z dziećmi dążę do pobudzenia wyobraźni uczniów, starając się, by ich pomysły nabierały w trakcie zajęć realnych kształtów. Uczeń na moich zajęciach staje się twórcą, a elementy odtwórcze bywają bazą lub inspiracją działania, każdy w swoim tempie i na miarę swoich możliwości.  Staram się, aby uczestnicy zajęć poznali warsztat i jego możliwości, aby po skończonym cyklu spotkań z danym zagadnieniem mieli satysfakcję ze swojej pracy i rozbudzoną ochotę do dalszego działania i tworzenia.
Wierzę, że praca z dziećmi to ciągłe odpowiadanie na pytania i baczna obserwacja odbiorcy, to praca niesłychanie twórcza, wymagająca, ale i dająca ogrom satysfakcji.
Prywatnie jestem mama dwójki chłopców, będącymi inspiracją do wielu  :)  lub nawet większości działań.

 


KONTAKT...

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Rity
ul. Wincentego Pola 4, 31-532 Kraków
tel.: 12 428 28 10

Przedszkole Katolickiego Centrum Edukacyjnego Caritas Archidiecezji Krakowskiej
ul. Wincentego Pola 4, 31-532 Kraków
tel.: 12 428 28 10

NAPISZ DO NAS...