MENU...
Facebook

Psycholog

Dominika Bobkiewicz

dominika.bobkiewicz@NaszeMontessori.pl

 

Z zawodu jestem psycholożką i psychoterapeutką. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim, 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Jagiellońskiego,  studia podyplomowe z Przygotowania Pedagogicznego do Zawodu Nauczyciela. A obecnie jestem w trakcie realizacji Kursu Psychoterapii Psychoanalitycznej Dzieci i Młodzieży organizowanego przez Sekcję Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. 

W Naszym Montessori pełnię opiekę psychologiczną nad naszymi uczniami. Na spotkania zapraszam również rodziców, którzy chcą  rozwijać kompetencje rodzicielskie lub szukają wsparcia w procesie wychowawczym swoich dzieci.  

Warsztat swojej pracy opieram na wiedzy i doświadczeniu, które zbieram od lat pracując  z dziećmi i młodzieżą,  doświadczającymi kryzysów psychicznych, zaburzeń nastroju, lęku, depresji, nerwic i innych zaburzeń emocjonalnych oraz trudności w relacjach z innymi. Poza pracą w szkole, prowadzę psychoterapię dzieci i młodzieży w Poradni Zdrowia Psychicznego ,,Klinika Krakowska" oraz w Specjalistycznej Placówce Opiekuńczo- Wychowawczej dla Dziewcząt. 


 

 

KONTAKT...

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Rity
ul. Wincentego Pola 4, 31-532 Kraków
tel.: 12 428 28 10

Przedszkole Katolickiego Centrum Edukacyjnego Caritas Archidiecezji Krakowskiej
ul. Wincentego Pola 4, 31-532 Kraków
tel.: 12 428 28 10

NAPISZ DO NAS...