Kraków, ul. Wincentego Pola 4
12 428 28 10
sekretariat@naszemontessori.pl

Pracownia Kompetencji Cyfrowych – SUKCES!

Pracownia Kompetencji Cyfrowych – SUKCES!

Mamy rewelacyjną wiadomość! Braliśmy udział w konkursie zorganizowanym przez NASK operatora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej pod koniec czerwca 2023 „Pracownia kompetencji cyfrowych”.

Zadanie polegało na uczestniczeniu w szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa w sieci oraz przygotowaniu projektu związanego z tematem szkolenia przez naszych uczniów. Uczestniczyliśmy w dwóch grupach wiekowych klas 4-6 oraz 7-8. Projekt naszych (aktualnie) absolwentów został doceniony na tyle, że nasza szkoła otrzymała nagrodę w postaci Mobilnej Pracowni Komputerowej. W skład otrzymanego zestawu wchodzą: mobilny monitor interaktywny oraz 16 sztuk laptopów dla uczniów naszej szkoły wraz z oprogramowaniem i szafą do ich przechowywania!

Wierzymy, że dzięki doposażeniu w mobilny sprzęt nasi uczniowie będą jeszcze bardziej rozwijali kompetencje w zakresie nowych technologii, a również ułatwi dostęp do informacji oraz uatrakcyjni jeszcze bardziej codzienne zajęcia.

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz organizatorom za docenienie pomysłów naszych podopiecznych!